Anansi

0-12 Kinderen
TaalClubma 16.00-18.00 | wo 17.30-19.00
Ouder- en kind inloopDI.do 09.00-12.00
BuurtschoolPlusdi.do 16.30-19.30
Vocal coaching 10+di 17.00-18.00
Your MusiqSkool MuzieklesWO 14.00-17.30
Kids Talk Clubwo 14.30-16.30
Leesclubwo 15.30-17.30
De Smaak SoldaatjesWO 16.00-17.30
Kids Dance Clubvr 15.00-16.30
Groene kinderenVR 15.00-18.30
  
12-23 Tieners
Chill Zonema.di.vr 16.00-21.00 | wo.do 18.00-21.00
Urban Heroesma 17.15-18.45
Wolvenationma 20.00-22.00
Get Fitdi 15.30-18.00
GFC Dansgroepdi 18.00-20.00
Vocal coaching 16+di 19.30-20.30
Kickfitdi.vr 20.00-22.00
Your MusiqSkool MuzieklesWO 14.00-17.30
Theatersportwo 17.30-19.00
Studio Timedo 15.00-16.00
African Dancedo 15.45-16.45
Wat Kook Jedo 16.00-20.00
G.I.C. Worshipdo 18.00-20.00
Mindless Behaviourvr 16.00-18.00
Back to Motivatedvr 18.00-20.00
  
23+ Volwassenen
LVB bewegingslesma 10.00-13.00
Wandelgroep Venserpolderma 10.00
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Begeleid oefenen op de computerma 10.00-12.00
Maaltijdservice Sophia Hiwatma.vr 17.00-21.00
Surinaamse Troefcallma 19.00-22.00
Zumbama 19.30-20.30
ComputerClubdi 10.00-14.00
Roos Haaktdi 13.00-16.00
Buurtgenotendi 19.00.30-21.00 | vr 11.00-13.00
Gymnastiek 60+DO 11.30-12.30
Communicatie trainingdo 13.00-16.00
Buurtgenoten zangdo 20.00.30-21.30
  
 

Veel gestelde vragen >>

Bekijk hier onze tarieven voor ruimtegebruik >>

 
BuurtHuizen Zuidoost is onderdeel van PBAZO [Stichting Programmabureau Amsterdam Zuidoost]