23+ Volwassenen | 23+

Anansi
Big Move bewegingslessenma 09.00-13.30
Big Move intakema 09.00-09.45 | 11.15-12.45
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do 10.00-12.00
Begeleid oefenen op de computerma 10.00-12.00
Wandelgroep Venserpolderma 10.00
Je Naaste Caredi 12.30-15.30 | wo.do 12.30-16.00
Roos Haaktdi 13.00-16.00
Buurtgenotendi 19.00-21.00 | wo 17.30-19.00 (even wkn)
ROADS Lunchwo 09.30-12.00
Naach Workoutwo 19.00-21.00
Gymnastiek 60+DO 11.30-12.30
Maaltijdservice Sophia Hiwatdo 17.00-21.00
  
Bonte Kraai
SoosZOMA.DI.WO.DO.VR.za 09.00-22.00
FITNESS STUDIO BONTE KRAAIMA.DI.WO.DO.VR 09.00-19.00
Fitness Groepslesma.vr 09.00-12.00 | do 15.00-19.00 | vr 18.00-19.00
Begeleid oefenen op de computerma 10.00-12.00
Hatha yogama 10.00-11.30
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Maaltijdservice Dollardma.di.wo.do.vr 17.00-20.00
Vitaal dansma 17.30-19.00
Mantelzorgcafema 18.00-22.00
Surinaamse Troefcallma 19.00-22.00
Setdansma 20.00-22.00
HaakclubDI 12.00-15.00
Naaiatelierdi 12.00-15.30 I wo 14.00-17.30 I vr 13.00-17.00
Fitness vrije trainingdi.vr 15.00-19.00
Crea Atelierdi 15.30-19.00
K-Buurt uurtjedi 17.00-19.00
Steps & Bodyshapingdi 19.00-20.00
Klaverjassen 65+di 19.00-22.00
Naaicursuswo.vr 10.00-13.00
Big Move bewegingslessenwo 11.00-13.00
Taalleswo 12.30-14.00
Bootcampwo 09.00-10.00
Aerobics/Stepswo 09.00-10.00
Yoga Swagatamwo 19.00-20.30
Activiteiten voor Ouderendo 12.00-16.30
Spreekuur Taaldo 13.00-16.00
Buurtvadersdo 19.30-22.00
Zenmeditatiedo 20.00-21.30
Computerles voor beginnersvr 10.00-11.30
Sportgroep en Yogavr 13.00-15.00
Fitness gymvr 15.00-19.00
Sociaal Cafévr 17.00-21.00
Buurtgenoten zangvr 20.00-22.00
Love in Actionza 13.00-17.00 (2e vd mnd)
Bont Etenza 13.00-17.00 (1e+3e vd mnd)
DansPaleisza 26 okt 14.00-16.00
  
Gein
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Computerles voor beginnersma 10.30-12.00
Naaicursusma 15.00-17.00
Hoofddoek bindenma 17.00-19.00
Food-Ish-Goodsma.do.vr 17.00-20.00
Setdansma 19.00-21.00
Voetje voor voetje wandelgroepma.wo 19.30-20.00
GYMNASTIEK 60+di 09.30-10.15 | WO 10.30-11.30 | DO 13.30-14.30
Ontmoet & DoeDI 10.00-12.00
QiGong lesdi 19.30-20.30 (start 17 sept)
BuurtgenotenWO 13.00-16.00
Schoonschip Schuldhulpverleningwo 10.00-12.00
Koor Perkiwo 19.00-22.00
Bhaithak Gana Muziekwo 19.00-22.00
Juridisch Spreekuurdo 10.00-11.00
Wandelgroep Geindo 16.30-17.45
Samba lesdo 19.00-21.00
Dru Yogavr 09.00-10.30
Elkaar helpen met naald en draadvr 09.00-14.00
Begeleid oefenen op de computervr 10.00-12.00
Schaakgroep ChaturangaVR 20.00-23.00
  
Holendrecht
Nederlandse Taallesma 09.30-14.45 | wo 10.00-12.00
Naaicursusma 09.45-15.30 | wo 13.00-16.00
Moderne Dans 60+ma 10.00-11.30
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Buurtgenotenma.do 12.00-15.00
Kookcursusma 12.00-15.45
Computerles voor beginnersma 13.30-15.00
Big Move intakedi 09.00-17.00 I wo 09.00-13.30
Aerobic Dancedi 11.00-12.00
CreaClubdi 13.00-15.00
Resto van Hartedi 17.00-20.00
Nederlandse lesdi.do 18.30-21.30
Bollywood Dance Fitnessdi 19.00-20.00 | do 19.15-20.15
Prasana Yogawo 10.00-11.30
Kledingruilwo 10.00-12.00
Maatschappelijke Hulpdienstwo 10.00-12.00
Mama & Papa Cares Spreekuurwo 10.00-16.00
Computerleswo 11.00-12.00
Elkaar helpen met Naald en Draaddo.vr 09.00-14.00
Begeleid oefenen op de computerdo 10.00-12.00
OdensehuisDO 10.00-13.00
4FunDancersDO 19.30-21.30
Meditatieles voor ouderendo 19.30-21.30
Spreekuur Taalvr 09.00-12.00
Grip op je geldvr 09.30-13.00
Schilderclubvr 09.30-12.30
Gymnastiek 60+VR 11.00-12.00
Cursus haarverzorgingvr 13.00-16.00
Bingoza 14.00-16.00 (1x p.m.)
  
Kwakoe
Domino en Troefcallma.wo 14.00-19.00 | vr 13.00-17.00
Maaltijdservice Glennma.di.za 14.00-21.00
Computercursus voor seniorenma 15.00-16.30
Salsa Lessenma 19.00-21.00
Gezond bewegen voor Seniorendi.do 14.00-15.00
Hoofddoek bindenDI 15.00-17.00
Quizz middagDI 16.00-18.00 (1x p.m.)
Tori OsoDI 17.00-22.00
Troefcall toernooiDI 19.00-22.00 (1x p.m.)
Sranang Bromki Djari & Setdanswo 14.00-16.00
Maaltijdservice Dioreswo.do.vr 17.00-20.00
Zanggroep Sangra Foewo 19.00-21.00
Maatschappelijke hulpdienstdo 14.00-16.00
Naai Atelierdo 14.00-19.00
Karaokedo 20.00-22.00
Afi Yuruvr 12.00-17.00
HVO Querido Jamvr 17.00-00.00
Cultuurgroep Moyshiro Sjiekwavr 19.00-21.00
  
NoLIMIT
Ontbijt voor 1,5 euroma.di.wo.do.vr 10.00-12.00
Maaltijdservice Imroma.di.wo.do.vr 17.00-20.00
Zumbama 19.30-20.30
Salsama 20.00-22.00
Spreekuur Taaldi 13.00-16.00
Combicursus NL/Computer/Geldwo 09.30-12.30
Moderne Dans 60+DO 10.00-11.30
Tai Chivr 09.00-11.00
NAKS Kulturu Posuvr 19.00-21.00
Belly Danceza 14.00-15.00
  
 

Bekijk hier onze tarieven voor ruimtegebruik >>

Veel gestelde vragen >>

 
--- BuurtHuizen Zuidoost is onderdeel van PBAZO [Stichting Programmabureau Amsterdam Zuidoost]